Nachádzate sa tu

Grilovacie náradie AE189 - drevo / chróm

38 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Grilovacie náradie AE189 - drevo / chróm

Grilovacie náradie AE189 je trojdielna sada príslušenstva, ktorá Vám dokonale poslúži pri grilovaní vynikajúcich pochúťok. V balení nájdete vidlicu, kliešte a lopatku na otáčanie. Tento príbor v dĺžke 38 cm je vyrobený zo striebornej nehrdzavejúcej ocele s drevenými úchytkami zabraňujúcimi popáleniu s praktickými vešiakmi, ktoré Vám umožnia uložiť ho v blízkosti grilu.

Parametre
Dĺžka38 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM INTERNÁ0.3 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0011 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA12 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAE189
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAchrómová
FARBAdrevo / chróm
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLdrevo / kov
Grilovacie náradie AE189 - drevo / chrómGrilovacie náradie AE189 - drevo / chróm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty