Horná kuchynská skrinka Provance G25P - biela

20.00
Bez DPH: 16.67
➤ Skladom
Značka:
TEMPO KONDELA
Doručenie:
do pondelka 24.06.2019 máte doma
Cena dopravy:
5.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
25 x 30 x 72 cm
Množstvo:
Horná kuchynská skrinka PROVANCE G25P je otvorená skrinka s jednou policou, ktorá ju rozdeľuje na 2 odkladacie priestory. Skrinka je univerzálna, uzatvára rad horných skriniek buď z pravej alebo ľavej strany. Možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Provance. Poslúži na odloženie pohárov, dóz so surovinami, koreničiek, prípadne do nej môžete zakomponovať nejaké dekorácie, a tak kuchyňu oživiť. Systém Provance je kuchynská zostava vyrobená v provensálskom štýle, ktorý je v súčasnosti veľmi trendy. Provance, oblasť juhovýchodného Francúzska, je nasiaknutá romantikou. Pre provensálsky štýl je charakteristická biela farba nábytku. Dvierka kuchyne sú v prevedení sosna Andersen a korpus skriniek je biely. Toto svetlé prevedenie jemne zdôrazňuje tvar nábytku a zároveň presvetľuje miestnosť. Základ materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tvorí laminovaná DTD. Ozdobné lišty sú vyrobené z MDF. Dvierka a zásuvky sú doplnené kovovými úchytkami. Dolné skrinky sa dodávajú bez pracovnej dosky, ktorú je možné doobjednať. Hrúbka pracovnej dosky je 3 cm. K dolným skrinkám je potrebné doobjednať aj sokel. Ku každej dolnej skrinke, okrem drezovej D25PZ, je potrebné dokúpiť ešte 2 kusy úchytov na sokel. K zostave je možné doobjednať aj halogénové osvetlenie (jednobodové, dvojbodové aj trojbodové), ktoré vyčarí teplé svetlo. Aby obraz romantickej provensálskej kuchyne bol dokonalý, v našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni Provance. Ak hľadáte nábytok do obývacej izby, jedálne alebo spálne, odporúčame sektor Provance, ktorý je tak isto v provensálskom štýle.
Šírka25 cm
Hĺbka30 cm
Výška72 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6.3 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.01 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEProvance G25P
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEza príplatok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DREZnie
Zobraziť ďalšie parametre

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
TEMPO KONDELA

TEMPO KONDELA

Spoločnosť Tempo Kondela je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom a českom trhu od roku 2003, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku od Tempo Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka