Jedálenská stolička K266 - tmavosivá
56 x 56 x 72 cm
100%z 1 hodnotenia
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenská stolička K266 - tmavosivá
Štýlovú jedálenskú stoličku K266 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva a sedadlo je čalúnené tmavosivou látkou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 56x56x72 cm. Výška sedenia je 46 cm a hĺbka sedenia je 43 cm. Nosnosť stoličky je 100 kg.
Parametre
| Šírka | 56 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Výška | 72 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.11 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K266 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
Dokumenty na stiahnutie:
100%
Andrej Jendek
26.04.2020
Klasicka, pekna len cena vyssia
- aj nozicky pevne
- pohodlne sedenie
Dokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenská stolička Coleta Nova - svetlosivá / biela
41 x 49 x 96 cm
27.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
-25%
Výpredaj
-25%
Jedálenská stolička Toledo - dub medový / tmavosivá
51 x 55 x 82 cm
145.00 €109.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
-23%
Výpredaj
-24%
Výpredaj
Jedálenská stolička K210 - sivá / biela
42 x 42 x 100 cm
59.00 €45.10 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks




































