Jedálenská stolička K334 - tmavomodrá / čierna
45 x 54 x 103 cm
100%z 1 hodnotenia
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenská stolička K334 - tmavomodrá / čierna
Skvostná jedálenská stolička K334 si Vás získa komfortom, ktorý ponúka i svojím jedinečným vzhľadom. Stojí na nohách z kvalitnej čiernej práškovanej ocele. Stoličku čalúni látka v kráľovskej modrej farbe s unikátnym dekoratívnym prešitím, vďaka čomu pôsobí stolička elegantne a dôstojne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 45x54x103 cm, výška sedu je 47 cm.
Parametre
| Šírka | 45 cm |
| Hĺbka | 54 cm |
| Výška | 103 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.35 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.039 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K334 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 45 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | modrá |
| FARBA | tmavomodrá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
Dokumenty na stiahnutie:
100%
Karol Kocis
23.04.2020
velmi pohodlne a najma lacne stolicky
- super cena
- pekne
- pohodlne
Dokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenská stolička K66S - modrá / strieborná
45 x 48 x 93 cm
64.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Wenanty - dub medový / modrá
43 x 56 x 91 cm
240.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Krzeslo U1 - svetlomodrá (Prestige-A3 71) / dub Como
54 x 47 x 101 cm
387.00 €
streda 10.06.2026
Jedálenská stolička K332 - granátová / čierna
46 x 61 x 84 cm
81.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Rustikálna jedálenská stolička Krzeslo LA-17 - modrá / kašmír Lagos
50 x 55 x 98 cm
349.00 €
streda 10.06.2026
Jedálenská stolička K453 - granátová / čierna
48 x 53 x 86 cm
78.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Diego 3 - granátová (Velvet) / dub medový
47 x 59 x 99 cm
112.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Saloma New - mentolová / sivá / chróm
42 x 56.5 x 105 cm
55.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
-34%
Jedálenská stolička K314 - granátová / čierna
52 x 50 x 80 cm
88.00 €58.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Jedálenská stolička Krzeslo U3 - tmavomodrá (Velvet-B1 261) / dub Como
51.5 x 47 x 104 cm
378.00 €
streda 10.06.2026





























