Jedálenská stolička K439 - tmavosivá / béžová / čierna
55 x 54 x 86 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenská stolička K439 - tmavosivá / béžová / čierna
Maximálny komfort a pohodlie pri stolovaní zabezpečí jedálenská stolička K439. Jej dokonalý dizajn a farebné prevedenie tmavosivá / béžová / čierna si Vás omotá okolo prsta. Materiál použitý na výrobu jej kovovej podnože je oceľ s práškovým nástrekom a sedacia časť s operadlom sú čalúnené príjemnou, mäkkou látkou. Zadná časť stoličky je zaujímavo prešívaná, čo zvyšuje jej sympatie. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 55x54x86 cm a výška sedu je 50 cm. Dodávaná je v demonte. Harmonický dizajn v kombinácii s kvalitným materiálom tvoria základ pre vybudovanie moderného a zároveň útulného domova.
Parametre
| Šírka | 55 cm |
| Hĺbka | 54 cm |
| Výška | 86 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.9 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.1 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.132 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K439 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | tmavosivá / béžová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenská stolička Coleta Nova - svetlosivá / biela
41 x 49 x 96 cm
27.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
-25%
Výpredaj
-25%
Jedálenská stolička Toledo - dub medový / tmavosivá
51 x 55 x 82 cm
145.00 €109.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
-23%
Výpredaj
-24%
Výpredaj
Jedálenská stolička K210 - sivá / biela
42 x 42 x 100 cm
59.00 €45.10 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks


































