Jedálenské kreslo K306 - čierna / zlatá
58 x 57 x 80 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenské kreslo K306 - čierna / zlatá
Dizajnové jedálenské kreslo K306 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Pevná kovová konštrukcia je vyrobená z chrómovej ocele v luxusnej zlatej farbe. Sedadlo je čalúnené šarmantnou čiernou látkou s dekoratívnym prešitím. Netradičný vzhľad kresla oživí priestor Vašej jedálne alebo kuchyne a dodá mu ten správny šmrnc. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 58x57x80 cm. Výška sedu je 46 cm. Je dodávaná v demonte a jej maximálna nosnosť je 120 kg.
Parametre
| Šírka | 58 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
| Výška | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.6 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.115 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K306 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| FARBA | čierna / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenská stolička K194 - čierna / biely lesk
49 x 58 x 99 cm
147.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
-25%
Jedálenská stolička K85 - čierna / chróm
42 x 56 x 100 cm
88.00 €66.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Jedálenská stolička Ampera New - čiernobiely vzor / čierna
44.5 x 51 x 83 cm
36.90 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Jedálenská stolička Clarion 2 - čierna / tmavozelená
42 x 58 x 97 cm
112.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Toledo 3 - čierna / tmavozelená
57 x 56 x 86 cm
164.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička K450 - čierna
44 x 58 x 85 cm
76.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks



























