Jedálenské kreslo K418 - horčicová / čierna
56 x 65 x 81 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenské kreslo K418 - horčicová / čierna
Jedáleň je miesto, kde sa stretne celá rodina za spoločným stolom. Pohodlne sa usaďte do komfortného jedálenského kresla K418 a užívajte si pohodlie tohto moderného kúsku s nádychom luxusu. Vysoké štíhle nožičky sú z ocele s práškovým nástrekom čiernej farby. Čalúnené lesklou, jemnou látkou v horčicovom prevedení. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 56x65x81 cm, výška sedu je 51 cm. Harmonický dizajn v kombinácii s kvalitným materiálom tvoria základ pre vybudovanie moderného a zároveň útulného domova. Dodávané je v demonte a jeho maximálna nosnosť je 120 kg.
Parametre
| Šírka | 56 cm |
| Hĺbka | 65 cm |
| Výška | 81 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.111 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K418 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | žltá |
| FARBA | horčicová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Výpredaj
Jedálenská stolička K438 - horčicová / čierna
45 x 50 x 86 cm
65.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Jedálenská stolička K453 - horčicová / čierna
48 x 53 x 86 cm
78.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Výpredaj
Jedálenská stolička K487 - horčicová / čierna
56 x 65 x 81 cm
94.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
-30%
Jedálenská stolička Trix Velvet - kari
46 x 46 x 88 cm
99.00 €69.70 €
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Jedálenská stolička K332 - horčicová / čierna
46 x 61 x 84 cm
81.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
-24%
Jedálenská stolička K360 - horčicová / čierna
51 x 64 x 90 cm
86.00 €65.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
-24%
Jedálenské kreslo K410 - horčicová (Velvet) / čierna
65 x 62 x 85 cm
147.00 €111.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Jedálenská stolička K442 - horčicová / čierna
46 x 61 x 102 cm
131.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička K450 - horčicová / čierna
44 x 58 x 85 cm
76.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Ramita Typ 3 - žltá (Velvet) / čierna
44.5 x 56.5 x 86 cm
36.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks















