Nachádzate sa tu

Jedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý buk

150 x 90 x 73 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Jedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý buk

Jedálenský set Galio 1+4 od značky Kondela je ideálnym riešením pre každú modernú domácnosť. S jeho pomocou vytvoríte útulný a štýlový priestor pre spoločné stravovanie až pre štyri osoby.

Set pozostáva z jedného stola a štyroch stoličiek, ktoré sú obité látkou v tmavej sivej farbe. Tento materiál je nielen príjemný na dotyk, ale aj ľahko udržiavateľný - stačí ho utierať namokro. Stôl má rozmery 150 cm x 90 cm a výšku 73 cm, čo zabezpečuje dostatok miesta pre pohodlné stravovanie.

Vlastnosti produktu

  • Značka: Kondela
  • Počet osôb: 4
  • Materiál: látka / drevo
  • Farba: sivá / svetlý buk
  • Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 150 cm x 90 cm x 73 cm
  • Váha s obalom dodávateľa: 40.8 kg

Stoličky majú čalúnenie, ktoré zabezpečuje maximálny komfort pri sedení. Farba stoličiek je v harmonii so svetlým bukom, z ktorého je vyrobený stôl. Táto kombinácia dodáva celkovému vzhľadu jedálenského setu moderný a elegantný nádych.

Set sa dodáva v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Je určený pre celoročné použitie v interiéri. Jeho hranatý tvar a tmavšia farba sú ideálne pre každú modernú kuchyňu alebo jedáleň.

Jedálenský set Galio 1+4 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie funkčnosti, komfortu a moderného dizajnu.

Parametre
Šírka150 cm
Hĺbka90 cm
Výška73 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA40.8 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.2879 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEGalio 1+4
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
DOPLNKOVÁ FARBAbuk
FARBAsivá / svetlý buk
PREVEDENIE POŤAHUsivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
Zobraziť ďalšie parametre
Jedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý bukJedálenský set Galio 1+4 - sivá / svetlý buk

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty