Jedálenský stôl Mekner 90 - biely mramor / gold chróm zlatá
Jedálenský stôl Mekner 90 - biely mramor / gold chróm zlatá
Jedálenský stôl MEKNER vyniká sofistikovaným vzhľadom, ktorý okamžite pritiahne pozornosť a dodá priestoru nádych elegancie. Kombinácia luxusného mramorového dekoru a výraznej kovovej podnože vytvára harmonický celok, ktorý sa hodí do moderných aj štýlovo ladených interiérov. Vďaka svojmu prevedeniu nepôsobí len ako praktický kus nábytku, ale aj ako výrazný dizajnový prvok, ktorý dokáže pozdvihnúť atmosféru celej miestnosti. Ideálne sa uplatní v jedálni, kuchyni či ako štýlový doplnok v obývacom priestore. Stôl je vyrobený z kamenného plátu a kovu v prevedení biely mramor a gold chróm zlatá. Má priemer 90 cm a výšku 75 cm, pričom hrúbka kamenného plátu je 1,8 cm. Nosnosť stola je 50 kg. Okrúhly tvar spolu s nožičkami zabezpečuje stabilitu aj praktické využitie v menších priestoroch. Stôl sa nedá rozkladať a dodáva sa v demonte.
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.166 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mekner |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 50 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | zlatá |
| FARBA | biely mramor / gold chróm zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | ďalšie materiály |
| MATERIÁL | kamenný plat / kov |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















