Jedálenský stôl Heston - dub / čierna
Jedálenský stôl Heston - dub / čierna
Prinášame vám jedinečný kúsok nábytku, ktorý sa stane srdcom vášho domova. Jedná sa o jedálenský stôl Heston, ktorý je vyrábaný renomovanou značkou Kondela. Tento moderný a štýlový stôl je ideálnym doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne.
Vlastnosti a dizajn
Stôl Heston je vyrobený z aglomerovaného materiálu MDF, čo mu dodáva pevnosť a stabilitu. Jeho povrch má farebné prevedenie duba, ktoré je doplnené o čierne oceľové prvky. Tento kontrast farieb dodáva stolu moderný a atraktívny vzhľad. Stôl má hranatú formu s rozmery 160 cm na šírku, 90 cm na hĺbku a výšku 76 cm.
Použitie a údržba
Tento kuchynský stôl je určený pre 6 osôb, takže poskytuje dostatok miesta pre pohodlné stravovanie celej rodiny alebo priateľov. Je určený na celoročné použitie v interiéri. Údržba stola je jednoduchá, stačí ho utierať navlhko.
Dodávka a montáž
Stôl Heston sa dodáva v demonte, takže jeho montáž vyžaduje zručnosť. Jeho váha s obalom dodávateľa je 53,5 kg.
Vyberte si tento nerozkladací jedálenský stôl od značky Kondela a vytvorte si útulnú atmosféru pri každom spoločnom stravovaní. Tento kúsok nábytku je dostupný len v jednom farebnom prevedení - dub / čierna.
| Šírka | 160 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Výška | 76 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2184 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Heston |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 6 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty














