Jedálenský stôl SK-2 - biely lesk / chróm
Jedálenský stôl SK-2 - biely lesk / chróm
| Šírka | 120 cm |
| Hĺbka | 68 cm |
| Výška | 76 cm |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | SK-2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | chrómová |
| FARBA | biely lesk / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
- jednoducha montaz
- originalny
- dobra cena
SIGNAL
Spoločnosť Signal Meble so zameraním na import a distribúciu moderného a funkčného nábytku pre byty a kancelárie pôsobí na trhu od roku 1992.
Medzi jej zákazníkov patria známe obchodné reťazce, veľkoobchody a viac ako tisíc obchodov s nábytkom. V súčasnej dobe spoločnosť úspešne expanduje v 28 európskych krajinách, pričom v niektorých prevádzkuje tiež vlastné showroomy pre nábytok.
Spoločnosť Signal Meble je od jeho založenia rovnako veľkoobchodníkom pre papiernictva, kancelárie, obchody s hračkami či školy, čo tvorí jej druhú polovicu aktivít. Ako dlhoročný partner a autorizovaný distribútor renomovaných značiek, tuzemských i zahraničných, sa zaoberá profesionálnymi a komplexnými službami pre firmy a inštitúcie v širokom sortimente kancelárskych produktov, kde poskytuje najnovšie produkty a riešenia.
Ak potrebujete zariadiť svoju kanceláriu, či byt, firma Signal Meble má v ponuke pre Vás určite presne to, čo potrebujete.
Zobraziť produkty













