Nachádzate sa tu

Jednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čierna

58.9 x 38 x 201.2 cm
301.00s DPH
250.83 € bez DPH
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 25.04.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Jednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čierna

Tento jednodverový vitrín Delis A1 je výrobok značky Kondela, ktorý sa dodáva v demonte. Jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť, ale po správnej inštalácii poskytne elegantný a moderný doplnok do vášho interiéru. Vitrína je vyrobená z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, čo jej dodáva pevnosť a odolnosť.

Farba vitríny je kombináciou dub bolzano a čiernej, čo jej dáva tmavší tón. Toto farebné prevedenie je dostupné len v jednom prevedení. Vitrína má rovný priestorový tvar a je určená do interiéru. Je to sektorový prvok, ktorý sa hodí aj do kancelárie.

Vitrína má jednu sekciu s jednými dverami, ktoré môžu byť orientované naľavo aj napravo podľa vašich potrieb. Neobsahuje žiadne zásuvky ani osvetlenie. Hoci nemá funkciu pomalého zatvárania, jej moderný vzhľad prinesie štýl do každého priestoru.

Údržba vitríny je jednoduchá - stačí ju utierať navlhko. Jej hĺbka je 38 cm, šírka 58.9 cm a výška 201.2 cm. Váha s obalom dodávateľa je 50 kg. Tento nábytok nie je určený do kúpeľne a jeho využitie je celoročné.

Typové označenie tohto produktu je Delis A1 a patrí do kategórií Nábytok a Vitríny. Je to skvelý doplnok pre tých, ktorí hľadajú moderný a praktický nábytok.

Parametre
Šírka58.9 cm
Hĺbka38 cm
Výška201.2 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA50 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA4 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0808 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDelis A1
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
FARBAdub bolzano / čierna
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / MDF / sklo
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Jednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čiernaJednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čiernaJednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čiernaJednodverová vitrína Delis A1 - dub bolzano / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty