Konferenčné kreslo Sasa Up/Down - sivá / chróm
Konferenčné kreslo Sasa Up/Down - sivá / chróm
| Šírka | 64.5 cm |
| Hĺbka | 57.4 cm |
| Výška | 78.3/91.8 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 12.8 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sasa Up/Down |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 78,3 - 91,8 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 53 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 49 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44,8 |
| VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 59,3 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44,8 - 59,3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá / chróm |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Cura 06 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
NABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty































































