Nachádzate sa tu

Kontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltro

40.8 x 39.6 x 63.7 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Kontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltro

S kvalitným a moderným nábytkom Aurin vyskladáte pracovňu či študentskú izbu presne podľa Vašich predstáv. Kontajner na kolieskach AURIN C-1D/1DR musíte mať aj vy! Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 40,8x39,6x63,7 cm. Aurin disponuje kvalitným kovaním značky Häfele, pričom zásuvka sa môže pochváliť teleskopickým kovaním. Drevené úchytky a farebná kombinácia pieskový buk, biela a peltro dodávajú nábytku šmrnc. Na výrobu je použitá kvalitná DTD (drevotriesková doska). Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 a 22 mm, predné dosky majú 16 mm. Pevné hrany ABS (0,5/1) zaručujú odolnosť a trvácnosť. Kolieska zabezpečujú jednoduchú manipuláciu. Umiestnite ho pod stôl a získajte priestor navyše. Zmodernizujte aj vy svoju domácnosť týmto kvalitným a štýlovým nábytkom.

Parametre
Šírka40.8 cm
Hĺbka39.6 cm
Výška63.7 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.034 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU17.1 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEAurin C-1D/1DR
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbuk
FARBApieskový buk / biela / peltro
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
KOLIESKAáno
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEkolieska
Zobraziť ďalšie parametre
Kontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltroKontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltroKontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltroKontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltroKontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltroKontajner na kolieskach Aurin C-1D/1DR - pieskový buk / biela / peltro

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty