Nachádzate sa tu

Kôš na prádlo Forel - sivá

48 x 48 x 61 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Kôš na prádlo Forel - sivá

Ukončite večný neporiadok s hračkami a špinavým oblečením. Kam sa pohnete, kam stupíte, všade samé hračky a naruby prevrátené oblečenie. To pozná snáď každý rodič. Na pomoc k Vám prichádza kôš na prádlo FOREL. Vyrobený je z kombinácie kovu a polyesteru. Je nie len dizajnovo zaujímavý, ale aj veľmi praktický a svoje uplatnenie si nájde nie len v kúpeľni, ale aj detskej či študentskej izbe. Vďaka sivému farebnému prevedeniu bude ladiť k takmer všetkému. Kovová konštrukcia mu krásne drží tvar a jednoduchšiu manipuláciu a prenášanie uľahčujú látkové uši. Rozmery koša sú (ŠxHxV): 48x48x61 cm. Dodávané v monte.
Parametre
Šírka48 cm
Hĺbka48 cm
Výška61 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA24 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.31 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.002 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEForel
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsivá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLkov / polyester
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Kôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - siváKôš na prádlo Forel - sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty