Kreslo Marieta - béžová
Kreslo Marieta - béžová
Keď sa kvalita stretne s primeranou cenou, výsledkom je elegantná sedačka, na ktorej je už na prvý pohľad viditeľné precízne spracovanie a dôraz na detaily. Luxusná sedacia súprava MARIETA si právom vyslúžila označenie kráľovná medzi sedačkami. Veľkou výhodou je možnosť vyskladať si ju presne podľa vlastných predstáv. K dispozícii sú jednotlivé komponenty, vďaka ktorým si môžete zvoliť tvar, rozmery, farbu aj materiál. Stačí si vybrať požadované časti z ponuky a objednať ich cez e-shop. Keďže ide o individuálnu výrobu, je potrebné počítať s dodacou lehotou približne 6 až 8 týždňov. Kreslo zobrazené na fotografii je vyhotovené z kvalitnej látky Cablo v béžovom prevedení a disponuje polohovacou opierkou hlavy pre ešte vyšší komfort. Materiál tvorí látka Cablo s oderuodolnosťou 72 000 cyklov podľa testu Martindale. Rozmery kresla (ŠxHxV): sú 90x98x83-97 cm, pričom výška sedu je 42 cm, hĺbka 62 cm a šírka sedacej časti 56 cm. Opierka hlavy má rozmery (ŠxV): 55x88 cm, výška chrbtovej opierky je 36 cm. Výška priestoru od podlahy je 5 cm a opierky na ruky dosahujú výšku 59,5 cm. Nosnosť na osobu je 90 kg. Kreslo je vybavené nastaviteľnou opierkou hlavy a dodáva sa v demontovanom stave. Produkt je dostupný na objednávku s dodaním v priebehu 6 až 8 týždňov. Na výber je sedem farebných odtieňov látky Cablo a sedem variantov ekokože, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať podľa vlastného vkusu. Vybraný odtieň je potrebné uviesť v poznámke pri objednávke. Pri individuálnej objednávke sa hradí záloha vo výške 20 % z celkovej sumy, po ktorej je objednávka zaradená do výroby. Konečná cena závisí od počtu zvolených komponentov, preto odporúčame si ju vopred overiť.
| Šírka | 90 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Výška | 83/97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.9 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Marieta |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 83 - 97 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 56 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | béžová |
| FARBA | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | polohovateľná opierka hlavy |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
- opierka hlavy
- pohodlne sedenie
- dobra latka
Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






























































