Kuchynský ostrovček Pompej - čierna / dub
Kuchynský ostrovček Pompej - čierna / dub
Kuchynský ostrovček POMPEJ je štýlovým a praktickým doplnkom, ktorý sa hodí do modernej kuchyne a zároveň rozšíri pracovnú aj úložnú plochu. Konštrukcia je vyrobená z laminovanej MDF v kombinácii s kovom, pričom farebné prevedenie dub a čierna pôsobí elegantne a nadčasovo. Priestranná pracovná doska poskytuje dostatok miesta na prípravu jedál, servírovanie aj každodenné činnosti. Ostrovček má rozmery (ŠxHxV): 150x60x90 cm a hrúbka pracovnej dosky je 1,4 cm. Celková nosnosť dosahuje 120 kg. Úložný priestor je riešený kombináciou otvorených políc a uzavretej dvojdverovej skrinky, ktorá ponúka praktické uskladnenie kuchynských potrieb. Rozmery vnútorných políc sú (ŠxHxV): 47,5x52x38 cm a rozmery ďalších políc sú (ŠxHxV): 44x55x37,5 cm. Nosnosť každej police je 5 kg. Dvierka sú vybavené plastovými úchytkami v striebornej farbe, ktoré uľahčujú manipuláciu. Je dodávaný v demonte a vďaka svojmu praktickému vyhotoveniu a modernému dizajnu predstavuje spoľahlivé riešenie pre každú domácnosť.
| Šírka | 150 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1782 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 62 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pompej |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| DOPLNKOVÁ FARBA | dub |
| FARBA | čierna / dub |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF / kov / plast |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | s plastovými úchytkami |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DREZ | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pracovná doska |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



































