Nachádzate sa tu

Leňoška Laros - tmavomodrá

85 x 170 x 85 cm
432.00s DPH
360.00 € bez DPH
Varianty:
Leňoška Laros - horčicováLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavozelenáLeňoška Laros - svetlozelenáLeňoška Laros - tmavoružováLeňoška Laros - svetlosiváLeňoška Laros - tmavosivá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 17.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Leňoška Laros - tmavomodrá

Nájdite si čas na seba a skutočne si každý deň oddýchnite na nádhernej leňoške LAROS, ktorá zaručí pohodlný oddych po namáhavom dni. Jej pôvabné riešenie tvaru poskytne dostatočný priestor pre ťažké nohy a pokojné opretie hlavy. Celý výzor celočalúnenej, prešívanej leňošky Laros, podčiarkuje kvalitná látka Nube, ktorá je vysokokvalitná, odolná, príjemná na dotyk s hmotnosťou 325 g/m2 a odolnosťou voči oderu podľa Martindale testov viac ako 100000 cyklov. Farebné prevedenie je tmavomodrá. Mimoriadne príjemné sedenie je podmienené výplňou z vysokokvalitnej elastickej HR peny, ktorá sa nachádza na sedadle aj opierke. Je vybavená nízkymi plastovými nožičkami. Výška sedu leňošky je 38 cm, hĺbka sedadla 116 cm a výška chrbtovej opierky je 70 cm. Rozmery leňošky sú (ŠxHxV): 85x170x85 cm. Leňoška Laros sa určite hodí do každej modernej domácnosti, ktorej členovia si vďaka jej očarujúcemu pohodliu a opore, dokážu vychutnávať kvalitný a nerušený čas siesty.
Parametre
Šírka85 cm
Hĺbka170 cm
Výška85 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU45 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU42 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU1.4994 m3
TYPOVÉ OZNAČENIELaros
HĹBKA SEDADLA (CM)116
VÝŠKA SEDADLA (CM)38
VÝŠKA OPERADLA (CM)70
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAtmavomodrá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUNube 40
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / plast
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE)100000
Zobraziť ďalšie parametre
Leňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodráLeňoška Laros - tmavomodrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty