Nachádzate sa tu

Nerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čierna

19 x 19 x 24 cm
28.00s DPH
23.33 € bez DPH
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 19.04.2024
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Nerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čierna

Tradičný dizajn nerezového čajníka s píšťalkou ALESSIO 2 l si zamilujete na prvý pohľad. Jeho krásna kombinácia farieb nerezová / čierna nádherne vynikne na kuchynskej linke. Vyrobený je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je vhodný na použitie na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných. Má plastovú rukoväť s namontovaným tlačidlom na zdvihnutie píšťalky, ktorá signalizuje var vody. Vďaka odnímateľnému veku bude vylievanie aj naberanie vody ešte jednoduchšie. Jeho priemer je 19 cm, výška 24 cm a objem 2 litre.

Parametre
Šírka19 cm
Hĺbka19 cm
Výška24 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.78 kg
VNÚTORNÝ OBJEM2 l
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0093 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEAlessio
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAnerezová
FARBAnerezová / čierna
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / plast
DRUH KOVUoceľ
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEvhodné na všetky typy sporákov, aj indukčných
Zobraziť ďalšie parametre
Nerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čiernaNerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čiernaNerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čiernaNerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čiernaNerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čiernaNerezový čajník s píšťalkou Alessio 2 l - nerezová / čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty