Nerezový kuchynský drez so sifónom Namik 68x44 - strieborná
Nerezový kuchynský drez so sifónom Namik 68x44 - strieborná
Nerezový drez NAMIK so stojanom je univerzálny pomocník, ktorý nájde využitie v záhrade, dielni, garáži, na terase aj v rôznych prevádzkových priestoroch. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele typu 201 v striebornom prevedení, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a dlhou životnosťou. Súčasťou drezu je stabilný stojan, ktorý zabezpečuje pohodlnú pracovnú výšku aj spoľahlivé uchytenie. Kartáčovaný povrch je odolný voči poškriabaniu a bežnému opotrebeniu a zároveň dodáva drezu elegantný vzhľad. Spodná strana je ošetrená čiernym ochranným náterom, ktorý chráni pred vlhkosťou a zároveň pomáha tlmiť hluk pri kontakte s vodou alebo riadom, čím zvyšuje komfort pri používaní. Balenie obsahuje všetko potrebné na jednoduchú montáž vrátane vodovodnej batérie na teplú a studenú vodu, prívodných hadíc, odtokovej hadice, sifónu, filtra a ďalšieho príslušenstva. Praktická spodná polica poskytuje úložný priestor na čistiace prostriedky alebo iné pomôcky. Drez NAMIK je vhodný na každodenné používanie, ľahko sa udržiava a ponúka široké možnosti využitia. Drez je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 201 v striebornej farbe. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 68x44x18 cm a vnútorné rozmery (ŠxHxV): 62x37x18 cm. Stojan má rozmery (ŠxHxV): 71x47x75 cm a hrúbka plechu je 0,5 mm. Ide o jednokomorový obdĺžnikový drez s čiernym náterom na spodnej strane, ktorý slúži na ochranu pred vlhkosťou a tlmenie hluku. Je vhodný aj na vonkajšie použitie. Drez sa dodáva so stojanom a jednou odkladacou plochou s rozmermi (ŠxHxV): 65x40x30 cm a nosnosťou 8 kg. Priemer sifónu je 3 cm. Súčasťou balenia je nerezový drez, stojan pod drez, kuchynská batéria na teplú a studenú vodu, odtoková súprava so sitkom, sifónová odtoková hadica, hadice na prívod vody, rohové ventily, sitko alebo košík do odtoku, hubkový tesniaci pás a ochranné pracovné rukavice.
| Šírka | 68 cm |
| Hĺbka | 44 cm |
| Výška | 18 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1092 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Inox New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 50 |
| HLAVNÁ FARBA | nerezová |
| FARBA | strieborná |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| DRUH KOVU | nerezová oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | so stojanom a sifónom |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | jednokomorový |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






















