Komoda Molda KM-1 - biela / dub sonoma
80 x 45 x 86 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Komoda Molda KM-1 - biela / dub sonoma
Komoda MOLDA KM-1 je dvojdverová komoda s jednou praktickou zásuvkou, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Molda. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení biela / dub sonoma. Komoda stojí na nižších nožičkách z masívneho dreva. Dvierka a zásuvka sú doplnené vodorovnými úchytkami. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 80x45x86 cm.
Parametre
| Šírka | 80 cm |
| Hĺbka | 45 cm |
| Výška | 86 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.044 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Molda KM-1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | dub sonoma |
| FARBA | biela / dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / masívne drevo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Zásuvková komoda Provance K6S - sosna Andersen / dub lefkas
130 x 43 x 68 cm
349.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Dvojdverová komoda Topty Typ 14 2D1S - biela / dub sonoma
80 x 33 x 85 cm
95.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Trojdverová komoda Provance K3S - sosna Andersen / dub lefkas
130 x 43 x 88 cm
369.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Dvojdverová komoda Oslo 75387 - dub sonoma / biela
98.1 x 39.1 x 81 cm
139.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Dvojdverová komoda Topty Typ 13 2D - biela / dub sonoma
80 x 33 x 85 cm
79.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Komoda Angel Typ 35 1D-3S - biela / craft
56 x 40.2 x 116.3 cm
169.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Rustikálna komoda Milano MI-K3SZ - biely vysoký lesk / orech Milano
163.4 x 45.7 x 90.2 cm
1109.00 €
utorok 07.07.2026















