Barová stolička Fabiola - biela / čierna
Barová stolička Fabiola - biela / čierna
Barová stolička FABIOLA zaujme moderným vzhľadom a praktickými funkciami, ktoré oceníte pri každodennom používaní. Vďaka otočnému sedadlu a možnosti nastavenia výšky sa jednoducho prispôsobí rôznym typom barových pultov či kuchynských ostrovčekov. Komfort pri sedení zvyšujú opierky na ruky aj opora na nohy, zatiaľ čo dekoratívne prešívanie dodáva stoličke štýlový charakter. Čierna kovová podstava zabezpečuje stabilitu a biele čalúnenie z ekokože pôsobí elegantne a ľahko sa kombinuje s moderným interiérom. Celkové rozmery sú (šxHxV): 52x50x92-112 cm. Priemer podstavy je 38 cm. Výška sedu je nastaviteľná v rozmedzí 61 až 81 cm, hĺbka sedu je 38 cm a šírka sedu 43 cm. Chrbtová opierka má výšku 30 cm a šírku 43 cm. Nosnosť stoličky je 100 kg. Model disponuje otočným výškovo nastaviteľným sedadlom, opierkou na nohy, opierkami na ruky a dekoratívnym prešívaním. Dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 52 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Výška | 92/112 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2194 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fabiola |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 81 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 30 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | čierna |
| FARBA | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| VÝHODY PRODUKTU | opierka na nohy a ruky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 100 000 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s otočným výškovo nastaviteľným sedadlom |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



















