Jedálenský set Sampson 1+4 - orech / tmavosivá
Jedálenský set Sampson 1+4 - orech / tmavosivá
| Šírka | 120 cm |
| Hĺbka | 75 cm |
| Výška | 74 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.216 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sampson 1+4 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 57 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| HLAVNÁ FARBA | orech |
| DOPLNKOVÁ FARBA | sivá |
| FARBA | orech / tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| POŤAH | látka |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | masív |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty













