Nachádzate sa tu

Plastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadná

37.5 x 25.5 x 16 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Plastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadná

Multifunkčný plastový úložný box TIM 9,5 l sa stane praktickým pomocníkom pre každého člena domácnosti, bez ktorého si nebudete vedieť predstaviť fungovať. Je možné ho použiť na uskladnenie oblečenia, malých predmetov, no tiež sa dá skvele využiť v kuchyni na uskladnenie potravín. Je možné ho umiestniť aj do chladničky a tiež použiť v mikrovlnnej rúre. Tento praktický kúsok sa postará o to, aby ste mali doma stále poriadok, čistotu a každá vec bude mať svoje miesto. Box má objem 9,5 litra a jeho rozmery sú (ŠxHxv): 37,5x25,5x16 cm.

Parametre
Šírka37.5 cm
Hĺbka25.5 cm
Výška16 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VNÚTORNÝ OBJEM9.5 l
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.45 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0153 m3
TYPOVÉ OZNAČENIETim
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAčíra
FARBApriehľadná
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
Zobraziť ďalšie parametre
Plastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadnáPlastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadnáPlastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadnáPlastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadnáPlastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadnáPlastový úložný box Tim 9,5 l - priehľadná

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín