Nachádzate sa tu

Podlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentná

120 x 90 x 0.08 cm
20.00s DPH
16.67 € bez DPH
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 07.12.2023
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:

Podlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentná

Výrobok Podlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 je ideálnym doplnkom do každej detskej izby. Tento produkt od renomovanej značky Kondela je vyrábaný z kvalitného polypropylénu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Vlastnosti a využitie podložky

Táto podložka má rozmery 90x120 cm a je navrhnutá tak, aby chránila podlahu pred poškriabaním alebo inými poškodeniami. Je vhodná do interiéru a môže byť použitá celoročne. Jej svetlý, transparentný vzhľad sa hodí do každého moderného prostredia, vrátane kancelárskych priestorov.

Použitie tejto podložky nie je obmedzené len na detskú izbu. Môže byť tiež použitá ako praktický doplnok v rôznych miestnostiach - napríklad ako podložka pod stoličku.

Jednoduchá údržba a montáž

Údržba tejto podložky je veľmi jednoduchá - stačí ju utierať navlhko. Dodáva sa zmontovaná, takže jej inštalácia je rýchla a bezproblémová. Jej hmotnosť s obalom dodávateľa je len 1 kg, čo umožňuje ľahké manipulovanie s produktom.

Zhrnutie

  • Značka: Kondela
  • Materiál: Polypropylén (PP)
  • Rozmery: 90x120 cm
  • Farba: Transparentná
  • Vhodné do interiéru a kancelárie
  • Jednoduchá údržba a montáž

Výrobok Podlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 od značky Kondela je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktický a estetický doplnok do svojho interiéru.

Parametre
Dĺžka120 cm
Šírka90 cm
Výška0.08 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA1 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.027 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEEllie New Typ 7
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčíra
FARBAtransparentná
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLpolypropylén
DRUH PLASTUPP (polypropylén)
Zobraziť ďalšie parametre
Podlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentnáPodlahová ochranná podložka Ellie New Typ 7 90x120 cm - transparentná

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty