Podrúčka (2 ks) Carbo - béžová

75 x 19 x 19 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: BLACK RED WHITE

Podrúčka (2 ks) Carbo - béžová

Podrúčky (2 ks) CARBO sa stanú strážcami Vášho dokonalého pohodlia a oddychu. Budú Vás rozmaznávať a starať sa o Vaše ubolené telo. Sada podrúčok obsahuje 2 kusy. Sú v príjemnom béžovom farebnom prevedení. Spravte svoje dni krajšími s týmito úžasnými podrúčkami, ktoré si okamžite zamilujete.

Parametre
Šírka75 cm
Hĺbka19 cm
Výška19 cm
TYPOVÉ OZNAČENIECarbo
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbéžová
FARBAbéžová
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
ORTOPEDICKÝ VANKÚŠnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE2 ks v balení
Podrúčka (2 ks) Carbo - béžová

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

BLACK RED WHITE

BLACK RED WHITE

Black Red White SA je najznámejšia poľská značka, ktorá patrí k najväčším výrobcom a distribútorom nábytku a interiérových doplnkov v Európe. BRW má 20 dcérskych spoločností. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1992. Viac ako 40% svojej výroby exportuje.

Skupina BRW má v portfóliu predaj kvalitného nábytku rôzneho sortimentu ako kúpeľňový nábytok, kuchynské zostavy, stoly a jedálenské stoličky, čalúnený nábytok.

Jednou z hlavných činností BRW je využívanie prírodných zdrojov a starostlivosť o životné prostredie. Využívaním moderných technológií zaisťuje kvalitu výrobkov prihliadajúc na životné prostredie. Materiály, komponenty a technologické procesy spĺňajú ekologické požiadavky. Black Red White spĺňa všetky výrobné normy dané Európskou úniou.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín