Pohovka Madaly - béžová (taupe)
Pohovka Madaly - béžová (taupe)
Pohovka MADALY spája moderný dizajn s pohodlným sedením a relaxom. Je celočalúnená látkou Vibe 08 v elegantnej farbe béžová Taupe, ktorá sa ľahko kombinuje s rôznymi štýlmi interiéru. Textília je odolná voči oderu až do 35 000 cyklov podľa testu Martindale, čo zaručuje dlhú životnosť pohovky. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 233x98x74 cm, pričom šírka sedacej časti je 175 cm, hĺbka sedu 62 cm a výška sedu 42 cm, čo poskytuje komfortné sedenie pre viac osôb. Výplň tvorí kombinácia pružiny falista a PUR peny, ktorá zaisťuje optimálnu oporu a pohodlie. Stojí na čiernych plastových nožičkách, pričom spodná výška od podlahy je 3 cm, čo uľahčuje čistenie pod pohovkou. Dekoratívne prešívanie a zaoblené hrany dodávajú pohovke štýlový a útulný vzhľad. Pohovka je celočalúnená a má nosnosť 90 kg na osobu. Dodáva sa v monte a okamžite sa stane dominantou vašej obývacej izby.
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky Vibe za cenu 745 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
| Šírka | 233 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Výška | 74 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 63 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.1384 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Madaly |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 175 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| HLAVNÁ FARBA | béžová |
| FARBA | béžová taupe |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | látka Vibe 08 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| NOŽIČKY | plastové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 35 000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






















