Nachádzate sa tu

Polica (3 ks) Solar SLR-02 - sonoma svetlá / sonoma tmavá

30 x 22 x 30 cm
48.00s DPH
40.00 € bez DPH
Varianty:
Polica (3 ks) Solar SLR-02 - sonoma svetlá / sonoma tmaváPolica (3 ks) Solar SLR-02 - craft tobaco / craft zlatýPolica (3 ks) Solar SLR-02 - slivka / čierny lesk
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 31.05.2023
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Polica (3 ks) Solar SLR-02 - sonoma svetlá / sonoma tmavá

Moderná polica SLR-02 je polica zložená z troch poličiek. Poličky majú jednoduchý a minimalistický dizajn, no krásne oživia a zaplnia Vašu strenu. Ich výhodou je, že ich môžete zavesiť tak, ako chcete a ako Vám to priestorovo vyhovuje. Vyrobené sú vo farebnom prevedení sonoma svetlá / sonoma tmavá, no k dispozícii sú aj iné prevedenia. Policu môžete kombinovať aj s ostatnými prvkami kolekcie SOLAR. Rozmery (ŠxHxV): 30x22x30 cm. Nadčasová a moderná - taká je kolekcia SOLAR. Svojimi čistými líniami a dizajnovým prevedením vytvorí z Vašej obývačky oázu pokoja, oddychu a relaxu. Materiál použitý na výrobu jednotlivých prvkov je kvalitná, laminovaná DTD v hrúbke 16 mm, ktorá vďaka svojej celistvosti a prevedeniu zaručí dokonalé funkčné a praktické vlastnosti nábytku. Kolekcia je vyrábaná vo viacerých farebných prevedeniach a vybrané farby v kombinácii s biely lesk / čierny lesk pôsobia luxusne a elegantne. Samozrejmosťou je, že všetky prvky môžete spolu kombinovať. V prípade záujmu si k systému môžete dokúpiť aj LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
Šírka30 cm
Hĺbka22 cm
Výška30 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA10 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.014 m3
TYPOVÉ OZNAČENIESolar SLR-02
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub sonoma
FARBAsonoma svetlá / sonoma tmavá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLDTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Polica (3 ks) Solar SLR-02 - sonoma svetlá / sonoma tmaváPolica (3 ks) Solar SLR-02 - sonoma svetlá / sonoma tmavá
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Beáta, Prešov
04.04.2020
5
krásne dotvárajú interiér a oživujú miestnosť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín