Nachádzate sa tu

Policová skriňa Wood - dub wotan / antracit

65 x 40 x 170.5 cm
246.00s DPH
205.00 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 09.05.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

Policová skriňa Wood - dub wotan / antracit

Policová skriňa Wood od značky CAMA MEBLE je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie. Jej farebné prevedenie v odtieňoch dub wotan a antracit pridáva na elegancii a sofistikovanosti. Skriňa má rozmery 65 cm (šírka), 170,5 cm (výška) a 40 cm (hĺbka).

Skriňa je vyrobená z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Tento typ materiálu je tiež jednoduchý na údržbu - stačí ho utierať navlhko. Skriňa sa dodáva v demonte, jej montáž vyžaduje určitú zručnosť.

Skriňa má jednu dveru, ktorú možno otvoriť buď zľava alebo sprava podľa potreby. Vnútri skrine nájdete dostatok priestoru pre uskladnenie rôznych predmetov. Napriek tomu, že skriňa nemá osvetlenie ani funkciu pomalého zatvárania, jej jednoduchosť a funkcionalita ju robia ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektívne riešenie pre svoje kancelárske potreby.

Skriňa Wood je dostupná v jednom farebnom prevedení a je vhodná na celoročné použitie. Jej hmotnosť s obalom dodávateľa je 65 kg, čistá váha dodávateľa je 64 kg. Tento produkt patrí do kategórií Nábytok a Vitríny.

Pridajte do svojej kancelárie tento elegantný a praktický kus nábytku a užite si jeho funkčnosť a moderný dizajn.

Parametre
Šírka65 cm
Hĺbka40 cm
Výška170.5 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA65 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA64 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1503 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEWood
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAdub wotan / antracit
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Policová skriňa Wood - dub wotan / antracitPolicová skriňa Wood - dub wotan / antracitPolicová skriňa Wood - dub wotan / antracit

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty