Regál Radman - dub / čierna
Regál Radman - dub / čierna
Regál RADMAN je viacúčelový úložný systém, ktorý spája flexibilitu, pevnosť a moderný dizajn v jednom riešení. Môžete ho využívať ako jeden vysoký regál alebo ho rozdeliť na dva samostatné kusy podľa toho, čo vám viac vyhovuje. Ponúka päť priestranných políc s nastaviteľnou výškou, vďaka čomu si ľahko prispôsobíte úložný priestor na knihy, úložné boxy či dekorácie. Konštrukcia je vyrobená z pevného kovu a odolnej MDF dosky v elegantnej kombinácii čiernej farby a dekoru dub, čo dodáva regálu moderný až industriálny vzhľad. Celkové rozmery regálu sú (ŠxHxV): 90x40x180 cm a hrúbka MDF materiálu je 4 mm. Nosnosť jednej police dosahuje 50 kg a celková hmotnosť regálu je 13,5 kg. Regál ponúka otvorený úložný priestor s piatimi odkladacími plochami a je vhodný na viacúčelové využitie v rôznych miestnostiach. Pre zachovanie stability sa odporúča rovnomerné zaťaženie jednotlivých políc a zároveň jeho pripevnenie k stene. Dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 90 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 180 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.0372 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 14 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Radman |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| FARBA | čierna / dub |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL | kov / MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška políc |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 4 - policový regál |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty


















