Rozkladacia pohovka Barelo - hnedá
Rozkladacia pohovka Barelo - hnedá
Pohovka BARELO zaujme moderným dizajnom, vysokým komfortom a praktickými funkciami, ktoré oceníte pri každodennom používaní. Je celočalúnená kvalitnou látkou Vibe v hnedom prevedení a doplnená jemným prešívaním, ktoré zvýrazňuje jej elegantný vzhľad. Celkový dizajn dopĺňajú čierne kovové nožičky, ktoré sedačke dodávajú moderný a vzdušný charakter. O maximálne pohodlie pri sedení sa stará kombinácia pružín falista a PUR peny. Sedačka je vybavená tromi polohovacími opierkami hlavy s päťstupňovým nastavením, vďaka ktorým si môžete jednoducho prispôsobiť oporu hlavy aj chrbta podľa vlastných potrieb. Praktickou súčasťou sedačky je aj rozkladacia funkcia, ktorá umožňuje vytvoriť pohodlné lôžko pre hostí s rozmerom 125x205 cm. Barelo tak ponúka ideálne spojenie komfortu, elegancie a praktického využitia v každodennom živote. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 254x97x88/112 cm, pričom výška sedu je 48 cm a hĺbka sedu 60 cm. Výška chrbtovej opierky dosahuje 39/55 cm a spodný priestor od podlahy má výšku 14 cm. Nosnosť na jednu osobu je 90 kg. Použitá látka Vibe sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči oderu, a to až 35 000 cyklov podľa testu Martindale, čo zaručuje jej dlhú životnosť. Sedačka je dodávaná v demonte.
K dispozícii je aj možnosť individuálnej objednávky v siedmich farebných prevedeniach látky Vibe za cenu 999 €. Pri objednávke je potrebné uhradiť zálohu vo výške 20 % z celkovej sumy. Po jej zaplatení bude sedačka zaradená do výroby s dodacou lehotou 6 až 8 týždňov.
| Šírka | 254 cm |
| Hĺbka | 97 cm |
| Výška | 88/112 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 117 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.4948 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barelo |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 205 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 125 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 205 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 125 x 205 |
| FARBA | hnedá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka Vibe |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 5 stupňové polohovanie opierok |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty













