Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Sun - chiro čierna / MF press
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Sun - chiro čierna / MF press
Názov: SUN
Prevedenie: tkanina
Farba: chiro čierna / MF press
Rozmer korpusu: šírka 195 cm x hĺbka 85 cm x výška 74/84 cm
Rozmer sedáka: výška 43 cm x hĺbka 50/70 cm
Rozmer lôžka: dĺžka 195 cm x šírka 130 cm
Rozklad na lôžko: áno
Úložný priestor: áno
Nastaviteľné opierky hlavy: nie
Nastaviteľné opierky rúk: nie
Relaxačná funkcia: nie
Dodanie: dovoz alebo osobne
| Šírka | 195 cm |
| Hĺbka | 85 cm |
| Výška | 74/84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.81 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 74 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sun |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 74 - 84 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM) | 70 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 50 - 70 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 130 x 195 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| FARBA | chiro čierna / MF press |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | chiro |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty











