Rýchlovarná kanvica Diamond Typ 1 1,7 l - červená / strieborná
Rýchlovarná kanvica Diamond Typ 1 1,7 l - červená / strieborná
| Šírka | 23.5 cm |
| Hĺbka | 14.7 cm |
| Výška | 24.6 cm |
| VNÚTORNÝ OBJEM | 1.7 l |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 1.22 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0087 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diamond Typ 1 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | červená |
| FARBA | červená / strieborná |
| HLAVNÝ MATERIÁL | plast |
| MATERIÁL | plast / kov |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty













