Nachádzate sa tu

Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)

120 x 59 x 16 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)

Predstavujeme Vám skladaciu leňošku na podlahu Ulima od značky Kondela. Tento moderný kúsok nábytku je ideálny do interiéru a je možné ho využívať celoročne. S jeho rovným tvarom a tmavozelenou farbou prinesie do vášho domova sviežosť a eleganciu.

Leňoška je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je príjemná na dotyk a jednoduchá na údržbu - stačí ju utierať namokro. Poťah má prevedenie Velvet, čo dodáva leňoške luxusný vzhľad. Hoci neobsahuje nastaviteľné opierky hlavy ani rúk, jej pohodlné sedadlo s hĺbkou 50 cm a výškou 16 cm poskytuje dostatočnú oporu pre relaxačné chvíle.

Leňoška Ulima sa dodáva už zmontovaná, takže jej inštalácia je veľmi jednoduchá. Jej maximálne zaťaženie je 90 kg, čo znamená, že je vhodná pre dospelých aj deti. Hoci nemá úložný priestor ani rozkladaciu funkciu, svojím štýlom a komfortom sa stane obľúbeným miestom pre odpočinok v každej domácnosti.

Leňoška má šírku 120 cm, hĺbku 59 cm a výšku 16 cm, takže sa ľahko zmestí do menších priestorov. Je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru.

S touto skladacou leňoškou na podlahu Ulima značky Kondela získate nielen pohodlné sedenie, ale aj moderný doplnok do vášho obývacieho priestoru.

Parametre
Šírka120 cm
Hĺbka59 cm
Výška16 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1182 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA8 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEUlima
HĹBKA SEDADLA (CM)50
VÝŠKA SEDADLA (CM)16
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)90
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAtmavozelená (Velvet)
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUVelvet
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)Skladacia leňoška na podlahu Ulima - tmavozelená (Velvet)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty