Sklenený rozkladací jedálenský stôl Benjamin - mliečne sklo / sivá MDF / sivý kov
Sklenený rozkladací jedálenský stôl Benjamin - mliečne sklo / sivá MDF / sivý kov
Sklenený rozkladací stôl BENJAMIN sa dodáva v kombinácii skla, lakovaného MDF a kovu. Stôl sa skladá z vrchnej dosky z tvrdeného skla. Konštrukcia stola je vyrobená z lakovanej ocele a šedej lakovanej MDF dosky. Stôl je možné rozložiť do šírky 200 cm.
| Šírka | 140/200 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Výška | 75 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 66.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.187 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Benjamin |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 140 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | mliečna / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | sklo |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | sklo / kov / lakovaná MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| DRUH SKLA | mliečne |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis














