Sklenený rozkladací jedálenský stôl Nestor - sivá / chróm
80/130 x 130 x 75 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Sklenený rozkladací jedálenský stôl Nestor - sivá / chróm
Rozkladací jedálenský stôl NESTOR je okrúhly sklenený stôl, ktorý je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Na prvý pohľad vás zaujme svojou nápaditou kombináciou skla a kovu. Horná doska stola je vyrobená zo sivého skla a konštrukcia z chrómovanej ocele. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 80-130x130x75 cm. V prípade potreby ho možno zložiť na šírku 80 cm alebo rozložiť na šírku 130 cm. Za stôl Nestor možno pohodlne usadiť 4 osoby.
Parametre
| Šírka | 80/130 cm |
| Hĺbka | 130 cm |
| Výška | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.196 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 57 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nestor |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 80 - 130 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | sklo |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | sklo / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Rozkladací jedálenský stôl Horizon - dymová / čierna
120/180 x 85 x 76 cm
752.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl Muscat - sivý mramor / svetlosivá / zlatá
120/160 x 120 x 76 cm
796.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Rozkladací jedálenský stôl Majed - betón / čierna
160/200 x 90 x 75 cm
479.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Salal - grafit / čierna
160/240 x 90 x 75 cm
499.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Boba 160/200 - betón
160/200 x 90 x 77 cm
259.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Sandor 2 - sivý lesk / biely lesk / nerezová
160/220 x 90 x 78 cm
723.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Bilotti - antracit / orech
160/200 x 90 x 76 cm
890.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Fangor - tmavosivá / čierna
160/220 x 90 x 76 cm
895.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Tiziano - sivá / tmavosivá
160/210 x 90 x 76 cm
784.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Vinston - tmavosivá / čierna
180/230 x 95 x 76 cm
837.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Patrizio - tmavosivá / čierna
160/200 x 90 x 77 cm
1011.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks














