Nachádzate sa tu

Študentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

1476.00s DPH
1230.00 € bez DPH
Čiastočne nedostupné
Predpokladaný termín doručenia utorok 11.04.2023
Doprava 7.90 €
Kúpiť na splátky

Študentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

Splátková kalkulačka

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet mesačných splátok s poistením.
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
NÁKUPNÝ PORADCA:

Študentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

Skvelým riešením pre zariadenie izby Vášho študenta bude študentská izba MOBIUS, ktorú je možné zakúpiť ako zostavu, ktorú tvorí (ŠxHxV): policová skriňa (78x41x179 cm), písací stolík (110x55x38 cm), tri nízke skrinky (78x41x36 cm), dve nízke skrinky prírodný orech (78x41x36 cm), komoda (78x41x83 cm), dve police (110x41x8 cm), tri kovové rámy s rozmerom (ŠxV): 34x95 cm a štyri kovové rámy s rozmerom (ŠxV): 34x195 cm. Na výrobu boli použité kvalitné materiály ako dyhovaná nábytková doska s hrúbkou 18 mm, ktorá je ukončená ABS hranou, ktorá je odolná voči poškodeniu. Disponuje tiež systémom otvárania PUSH-CLICK. Farebné prevedenie tejto študentskej izby je v kombinácii krásnej pastelovej modrej, sivej a prírodného orecha. Sektorový nábytok Mobius ponúka niekoľko prvkov, čo sa týka funkcií, tvarov a farebných kombinácií. Je len na Vás, čo si vyberiete a ako si vyskladáte nie len študentskú izbu, ale aj kanceláriu, obývačku či predsieň. Neváhajte a oddajte sa svojej kreativite a fantázii a vytvorte si optimálne miesto pre využitie na prácu, zábavu alebo vzdelávanie.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEMobius
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAorech
FARBAprírodný orech / modrá / sivá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLdyhovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUPUSH-CLICK
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEABS hrany
Študentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / siváŠtudentská izba Mobius - prírodný orech / modrá / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

HALMAR

HALMAR

Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.

Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.

Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:

  • atraktívne ceny
  • široký sortiment
  • veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
  • efektívny predajný servis
Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Cetelem kalkulačka pre výpočet splátok
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Súčasti zostavy: