Taburetka s úložným priestorom (2 ks) Aigul Set - sivá / čierna / strieborná
Taburetka s úložným priestorom (2 ks) Aigul Set - sivá / čierna / strieborná
Oživte svoj interiér s taburetkou s úložným priestorom (2 ks) AIGUL SET. V balení sa nachádzajú dve taburetky, ktoré dokopy krásne ladia a pôsobia moderne a luxusne. Rozmery väčšej taburetky sú (ŠxHxV): 40x40x42 cm a rozmery menšej taburetky sú (ŠxHxV): 31x31x35,5 cm. Taburetky sú čalúnené látkou Velvet. Farebné prevedenie väčšej taburetky je vo farbách sivej, menšia taburetka sa vyníma v čiernej farbe. Kovový spodok oboch taburetiek je strieborný. Výhodou je tiež úložný priestor, ktorým disponujú. Nosnosť taburetky je 80 kg. Je dodávaná v monte tak, že menšia taburetka je vložená do väčšej.
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 42 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0776 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Aigul Set |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 80 |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá / čierna / strieborná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

































