Nachádzate sa tu

Vankúš Dumpy PO1 - modrá / biela

43 x 43 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Vankúš Dumpy PO1 - modrá / biela

Farebný vankúš Dumpy PO1 vo farbe modrá / biela v štýlovom vzore spríjemní každé sedenie v záhrade. Vďaka polyesterovej výplni, stálosti farieb na slnečnom svetle (norma Euro ISO 105-B02 Trieda 6,0-7,0) a vodeodolnosti, zostane vankúš Vaším vhodným a pohodlným priateľom, ktorý sa hodí na rôzne typy nábytku. Jeho celkové rozmery sú (DxŠ): 43x43 cm. Je možné si vybrať z viacerých farebných prevedení v krásnych vzoroch.

Parametre
Dĺžka43 cm
Šírka43 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA12 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0154 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.75 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEDumpy PO1
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
DOPLNKOVÁ FARBAbiela
FARBAmodrá / biela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / polyesterová výplň
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH LÁTKYpolyester
Zobraziť ďalšie parametre
Vankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / bielaVankúš Dumpy PO1 - modrá / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín