Nachádzate sa tu

Vankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červená

43 x 43 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Vankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červená

Farebný vankúš Dumpy PO1 43x43 cm vo farbe biela / modrá / červená v štýlovom kockovanom vzore spríjemní každé sedenie v záhrade. Vďaka polyesterovej výplni, stálosti farieb na slnečnom svetle (norma Euro ISO 105-B02 Trieda 6,0-7,0) a vodeodolnosti, zostane vankúš Vaším vhodným a pohodlným priateľom, ktorý sa hodí na rôzne typy nábytku. Jeho celkové rozmery sú (DxŠ): 43x43 cm. Je možné si vybrať z viacerých farebných prevedení v krásnych vzoroch.

Parametre
Dĺžka43 cm
Šírka43 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA12 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA0.75 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0154 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEDumpy PO1
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAďalšie farby
FARBAbiela / modrá / červená
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / polyesterová výplň
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH LÁTKYpolyester
Zobraziť ďalšie parametre
Vankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červenáVankúš Dumpy PO1 - biela / modrá / červená

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty