Nachádzate sa tu

Vitrína na stenu Magic MAG-07 - slivka

96 x 32 x 48 cm
138.00s DPH
115.00 € bez DPH
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 26.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Vitrína na stenu Magic MAG-07 - slivka

Zažiarte vďaka krásnej, modernej vitríne na stenu MAG-07. Svojim prevedením s presklennými dvierkami na seba strhne pohľad už pri vstupe do miestnosti. Je vyrobená vo farbe slivka, pričom na výber sú aj iné farebné prevedenia. Vitrínu je možné kombinovať s ostatnými prvkami kolekcie MAGIC. Rozmery (ŠxHxV): 96x32x48 cm. Kolekcia MAGIC je moderná a štýlová kolekcia, ktorá splní všetky Vaše požiadavky na Vašu vysnívanú obývačku, kanceláriu alebo spálňu. Charakterizuje ju pôvab, nežnosť a štýlovosť. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná, laminovaná DTD v kombinácii s kvalitnou MDF, ktoré sa vyznačujú celistvosťou a odolnosťou, a tak poskytujú vysokú konštrukčnú funkčnosť. Hrúbka použitej DTD je 16 mm. Kolekcia sa vyrába vo viacerých farebných prevedeniach a mat v kombinácii s leskom dodávajú systému nádych nadčasovosti a luxusu. Všetky prvky kolekcie je možné spolu dokonale ladiť a kombinovať. V ponuke je aj LED osvetlenie nábytku v rôznych farbách, ktoré je potrebné dokúpiť.
Parametre
Šírka96 cm
Hĺbka32 cm
Výška48 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.03 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA3 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA20.5 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEMagic MAG-07
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAslivka
FARBAslivka
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEza príplatok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Vitrína na stenu Magic MAG-07 - slivkaVitrína na stenu Magic MAG-07 - slivka
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
marek d.
10.07.2020
5
super
  • cena

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty