Záhradné osvetlenie 2706 LED - sivá

6.00
Bez DPH: 5.00
➤ Skladom
Značka:
HECHT
Doručenie:
do pondelka 24.06.2019 máte doma
Cena dopravy:
3.50 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Množstvo:
LED osvetlenie 2706 je solárne osvetlenie vyrobené v sivom prevedení. Osvetlenie sa jednoducho inštaluje do záhonov, pozdĺž chodníkov a do záhrad bez nutnosti akéhokoľvek napájania pomocou káblov. Pomocou solárneho panelu si počas dňa nazhromaždí dostatok energie v integrovanom akumulátore a po zotmení sa automaticky rozsvieti. Ako zdroj svetla je použitá LED, ktorá na rozdiel od bežnej žiarovky neprodukuje prakticky žiadne teplo, takmer všetka energia je prevedená na svetlo. Vďaka tomu lampa vydrží na jedno nabitie svietiť aj niekoľko hodín. Napájanie osvetlenia je 1,2V. Doba svietenia na nabitie je ovplyvnená kvalitou denného osvetlenia, čistotou solárneho panela a stavom integrovaného akumulátora. Preto odporúčame udržovať kolektor lampy čistý a nájsť lampe na záhrade také miesto, kde na ňu bude v priebehu dňa dopadať dostatok svetla. V zimnom období nenechávajte lampy zbytočne v mraze, ktorý by mohol znižovať kapacitu akumulátorov.
TYPOVÉ OZNAČENIE2706 LED
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)sivá
MATERIÁL (SLOVNE)kov / plast
FARBA OSVETLENIAprirodzená
DRUH FARBY OSVETLENIAneutrálna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
HECHT

HECHT

Česká spoločnosť Hecht pôsobí na slovenskom trhu záhradnej techniky od roku 2004. Základným cieľom spoločnosti je priniesť zákazníkom cenovo dostupné produkty pri zaistení najvyššej kvality. Každý výrobok značky Hecht musí spĺňať náročné požiadavky na kvalitu a dlhodobú dostupnosť náhradných dielov počas celej doby jeho životnosti. Tým, že spoločnosť spolupracuje s výrobcami strojov a zariadení napriamo, darí sa jej tak udržiavať cenovú hladinu svojho sortimentu na primerane nízkej úrovni v pomere ku jeho kvalite.

Vďaka profesionalite a kvalifikácii zamestnancov spoločnosti Hecht dokážu nimi vybraté produkty obstáť v náročných technických skúškach ešte predým, ako sa dostanú k zákazníkovi. Produkty tak spĺňajú technické požiadavky ešte nad rámec vyžadovaných pre získanie certifikátov CE, GS atď., ako je to v prípade bežných "hobby" značiek. Zásadnou podmienkou pre výber produktu, ktorá by nemala byť zanedbaná, je dostatok náhradných dielov a príslušenstva. Spoločnosť Hecht preto dbá na ich dostupnosť v predajniach po celom území Slovenskej republiky, ktoré sú pod stálou kontrolou centrálneho servisu.

Spoločnosť Hecht sa svojou kvalitou a sortimentom radí medzi európskych a svetových výrobcov záhradnej techniky a príslušenstva, ako sú nemecká spoločnosť Grizzly či talianský výrobca krovinorezov a malých motorov Blue Bird.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Splátková kalkulačka