Nachádzate sa tu

Záhradný kompostér IKBI900C 900 l - čierna

114.6 x 114.6 x 116.5 cm
119.00s DPH
99.17 € bez DPH
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 28.06.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Záhradný kompostér IKBI900C 900 l - čierna

Zefektívnite recyklovanie bioodpadu z domácnosti, či už ste väčší či menší záhradný pestovateľ so záhradným kompostérom IKBI900C 900 l. Kvalitný kompostér by nemal chýbať na žiadnej dobrej záhrade. Recyklovanie nie je náročné ani nijak extra namáhavé a získate tým kvalitný kompost, ktorým oživíte pôdu a pripravíte ju tak na výsadbu rastlín a plodín. Kompostér jednoducho zmontujete a materiál použitý na jeho výrobu, vysokokvalitný plast, je odolný voči poškodeniu. Uzatvárateľné vyklápacie veko kompostéra zabraňuje prístupu zvierat k odpadkom. Avšak o jeho správne prevzdušnenie a cirkuláciu vzduchu sa postarajú malé otvory na stenách. Pripravené hnojivo z kompostéra jednoducho vyberiete cez otvor v jeho spodnej časti vysunutím dvierok a ihneď ho môžete použiť. Je to veľký, robustný kompostér s objemom až 900 litrov. Je ideálnym pomocníkom na výrobu vlastného kompostu. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 114,6x114,6x116,5 cm a je vyrobený v čiernej farbe. Súčasťou starostlivosti o životné prostredie je aj separácia odpadu. Okrem toho je tento odpad užitočný a môžete tak získať vlastné ekologické hnojivo zadarmo. Preto neváhajte a zaobstarajte si tento praktický, užitočný a pekne dizajnovo spracovaný záhradný kompostér. Dodávaný je v demonte.
Parametre
Šírka114.6 cm
Hĺbka114.6 cm
Výška116.5 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.2784 m3
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU14.1 kg
VNÚTORNÝ OBJEM900 l
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEIKBI900C
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLplast
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný kompostér IKBI900C 900 l - čiernaZáhradný kompostér IKBI900C 900 l - čiernaZáhradný kompostér IKBI900C 900 l - čiernaZáhradný kompostér IKBI900C 900 l - čiernaZáhradný kompostér IKBI900C 900 l - čiernaZáhradný kompostér IKBI900C 900 l - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty