Nachádzate sa tu

Záhradný slnečník Casuar M - zelená

300 x 300 x 250 cm
162.00s DPH
135.00 € bez DPH
Varianty:
Záhradný slnečník Casuar M - béžováZáhradný slnečník Casuar M - grafitZáhradný slnečník Casuar M - zelená
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 17.04.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 2 zákazníci
5star2x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Záhradný slnečník Casuar M - zelená

Záhradný slnečník s priemerom 3 metre CASUAR M má konštrukciu vyrobenú z kvalitných hliníkových rúr. Stredový stĺpik je osadený na držiakoch v tvare kríža o rozmere 20x40 mm a jeho rúra má rozmer 45x64 mm. Strieška slnečníka je vystužená ôsmimi hliníkovými ramenami s rozmerom 12x18 mm. Vyrobená je z kvalitného materiálu polyester 180 g/m2 s pridanou vrstvou PA vo farbe zelená, ktorá má nízku absorpčnú schopnosť a je odolná voči slnečnému žiareniu, takže nevybledne. Jednoduché skladanie a rozkladanie slnečníka je zabezpečené pomocou rukoväte. Výhodou tohto slnečníka je 360 stupňový, otočný mechanizmus v základni a ľubovoľné nastavenie uhla sklonu striešky, čo Vám umožní si slnečník prispôsobiť a zatieniť miesto, kde najviac svieti slnko. Ramená kríža základne sú dlhé 108 cm (48 cm od stredu slnečníka), čo zabezpečuje dostatočnú stabilitu slnečníka aj v nepriaznivejšom počasí. Je nenáročný na údržbu a je ľahko skladný. CASUAR M Vám poskytne dokonalú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením a pomôže Vám vytvoriť príjemné miesto v chládku, kde si môžete so svojimi blízkymi užívať krásne letné dni.

Parametre
Šírka300 cm
Hĺbka300 cm
Výška250 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0856 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA17 kg
TYPOVÉ OZNAČENIECasuar M
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAzelená
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLhliník / látka
DRUH LÁTKYpolyester
FUNKCIA POLOHOVANIAáno
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEso základňou
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelenáZáhradný slnečník Casuar M - zelená
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 2 zákazníci
5star2x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Nikola, V.
30.03.2022
5
V lete bude super na záhrade, tešíme sa, keď ho využijeme cez pekné dni
  • dobrá farba
  • vyzerá stabilný
  • praktický
100%
Peter D.
16.06.2020
5
skvelý v horúcich letných dňoch
  • ocrhana pred slnkom
  • dobrá cena
  • rýchle doručenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty