Nachádzate sa tu

Záhradný slnečník Habana - béžová

300 x 300 x 240 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Záhradný slnečník Habana - béžová

Chráňte sa účinne pred nadmerným slnečným žiarením prostredníctvom záhradného slnečníka HABANA. Slnečník sa stane praktickým doplnkom Vašej záhrady, ale aj terasy. Stredný stĺp slnečníka je vyrobený z kvalitnej ocele s priemerom 38 mm. Vrchná časť slnečníka s priemerom 3 metre je umiestnená na stabilnej šesťramennej konštrukcii a je vyrobená z kvalitného polyesteru 180 g/m2 v béžovej farbe, ktorý ma nízku absorpciu vody a je odolný voči slnečnému žiareniu a tak nevybledne. Dáždnik má funkciu TILT, vďaka ktorej je možné nastaviť uhol vrchnej časti a nastaviť ho do akejkoľvek polohy a tak dokonale ochrániť všetkých používateľov pred nadmerným slnečným žiarením. Slnečník sa jednoducho rozkladá a skladá pomocou manuálnej kľuky. Vytvorte si pokojné, tienisté miesto pre oddych alebo vychutnávanie si jedla s Vašimi blízkymi. Dodávané bez podstavy.

Parametre
Šírka300 cm
Hĺbka300 cm
Výška240 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.03 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEHabana
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAbéžová
FARBAbéžová
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLhliník / látka
DRUH LÁTKYpolyester
FUNKCIA POLOHOVANIAáno
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný slnečník Habana - béžováZáhradný slnečník Habana - béžová
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Martin, l.
30.03.2022
5
Slnečník prišiel veľmi rýchlo, je naozaj pekný, aj cená je super
  • žiadne

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty