Nachádzate sa tu

Balančná kľakačka Renar - čierna / prírodná

50 x 72 x 53 cm
95.00s DPH
79.17 € bez DPH
Varianty:
Balančná kľakačka Renar - sivohnedá (taupe) / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodná
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 25.07.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Balančná kľakačka Renar - čierna / prírodná

Skvelým pomocníkom a oporou pre Vašu chrbticu, ktorý Vás naučí zdravo sedieť a udrží Váš chrbát v zdravej kondícii sa stane balančná kľakačka RENAR. Má ergonomicky zakrivenú konštrukciu, ktorá zaisťuje prirodzené a zdravé držanie tela. Kľakačka je stabilná avšak na zmenu polohy reaguje miernym výkyvom, čím zabraňuje napätiu v krku, ramenách a chrbte. Konštrukcia je vyrobená z brezového dreva, prírodnej farby a sedadlo a opory nôh sú čalúnené látkou. Farebné prevedenie látky je čierna. Renar je nie len pevný, stabilný, ale aj pohodlný. Nosnosť je 100 kg a jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 50x72x53 cm, výška sedu je 53 cm, hĺbka sedu je 30 cm a šírka sedu je 40 cm. Pohodlne sa usaďte, Vaša váha sa rovnomerne rozloží a Vy už nebudete mať problém vydržať dlhé hodiny v práci. Renar sa postará o maximálny komfort, aby ste si mohli prácu plniť dobre a bez chýb. Okrem využitia za PC stolom si svoje uplatnenie nájde aj pri pozeraní televízie alebo iných sedavých činnostiach. Dodávaná je v demonte.
Parametre
Šírka50 cm
Hĺbka72 cm
Výška53 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.042 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIERenar
ŠÍRKA SEDADLA (CM)40
HĹBKA SEDADLA (CM)30
VÝŠKA SEDADLA (CM)53
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)100
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna / prírodná
PREVEDENIE POŤAHUčierna
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
DOPLNKOVÝ MATERIÁLmasív
MATERIÁLlátka / brezové drevo
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
TABURETKAnie
ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE)80000
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEergonomická
Zobraziť ďalšie parametre
Balančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodnáBalančná kľakačka Renar - čierna / prírodná

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty