Nachádzate sa tu

Výpredaj

Barová stolička Kloky - čierna

43 x 25 x 64/76 cm
117.00 €82.00s DPH
68.33 € bez DPH
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 29.05.2024
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Barová stolička Kloky - čierna

Skvelým doplnkom a praktickým prvkom do moderných kancelárií alebo do jedální k vysokým stolom či pultom, sa stane barová stolička KLOKY. Vyznačuje sa jedinečným dizajnom, nastaviteľnou výškou sedadla nahor a nadol a možnosťou otáčania sedadla okolo svojej osi, čo ju robí ešte zaujímavejšou. Po oboch stranách pod sedadlom sa nachádzajú tlačidlá, ktoré zabezpečujú plynulé nastavenie zdvihu v rozsahu od 64 cm do 76 cm. O maximálny komfort pri používaní sa postará mäkké čalúnené, otočné sedadlo čiernej farby. Látka Note patrí do prvej cenovej skupiny látok. Vyrobená je zo 100 % polyestru, vyznačuje sa výraznou a hustou väzbou, ako aj intenzívnou farebnosťou. Je charakteristická vysokou odolnosťou proti oderu až 160 000 cyklov Martindale, odolnosť proti žmolkovaniu je 5 v päťstupňovej škále. Certifikovaná je ako ohňovzdorná podľa Európskej normy (EN 1021 časť 1 – cigareta, EN 1021 časť 2 – zápalka). Stálosť farieb pri trení za sucha je 4-5 a trenie za mokra je 4-5. Gramáž látky je 363 g/m2. Podstava stoličky je v čiernom prevedení. Základňa stoličky je veľmi široká a stabilná a tak je rozsah otáčania dobre vyvážený, takže sa pri správnom používaní nemusíte báť, že stratíte rovnováhu. O ešte bezpečnejší kontakt stoličky so zemou sa postará špeciálna guma. Celkové rozmery tohto jedinečného kúsku sú (ŠxHxV): 43x25x64-76 cm. Neváhajte a zaobstarajte si túto barovú stoličku, ktorá bude perfektným oživením priestoru vďaka svojmu dizajnu, rozmerom, ktoré šetria miesto a harmonickému farebnému prevedeniu.
Parametre
Šírka43 cm
Hĺbka25 cm
Výška64/76 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU6.4 kg
KUSOV V BALENÍ VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU0.05 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEKloky
VÝŠKA OD - DO (CM)64 - 76
ŠÍRKA SEDADLA (CM)37
HĹBKA SEDADLA (CM)25
VÝŠKA SEDADLA (CM)64
VÝŠKA SEDADLA - VÄČŠIA (CM)76
VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM)64 - 76
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUNote 01
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLlátka / plast
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE)160000
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEfunkcia otáčania
Zobraziť ďalšie parametre
Barová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čiernaBarová stolička Kloky - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty