Nachádzate sa tu

Výpredaj

Bazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modrá

360 x 360 x 76 cm
202.00 €152.00s DPH
126.67 € bez DPH
Skladom 5 ksSkladom 5 ks
Predpokladaný termín doručenia pondelok 04.12.2023
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Bazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modrá

O výbornú rodinnú zábavu a osvieženie sa vo vašej krásnej záhrade sa postará nadzemný záhradný bazén v modrej farbe s kovovou skladacou konštrukciou AQUABEL v rozmere (DxŠxV): 360x360x76 cm s objemom až 6150 l. Zamilujte si moderný kruhový bazén nie len vďaka jeho priestrannosti a postačujúcej hĺbke, ale vďaka jednoduchej montáži a kvalitného materiálu v podobe pevnej nerezovej konštrukcie s antikoróznou úpravou. Je vyrobený z odolného trojvrstvového laminovaného PVC s odolným vinylovým povrchom, bez použitia ftalátov a vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny. Ďalšou výhodou je veľmi ľahká údržba a čistenie bazéna a navyše je odolný voči poveternostným podmienkam. Pre správne fungovanie bazéna je potrebné používať filter, ktorý udržiava čistú vodu v bazéne. Balenie obsahuje bazén s kovovým rámom, filtračné čerpadlo s prečerpávaním 1136 l vody za hodinu, bazénovú podložku, ochranný kryt, záplatu a dávkovač chemikálií v plaváku. Je vhodný pre rodiny s deťmi. Vychutnávajte si horúce letné osvieženie u Vás doma v parádnom bazéne Aquabel.

Parametre
Dĺžka360 cm
Šírka360 cm
Výška76 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.13 m3
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VNÚTORNÝ OBJEM6150 l
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA26.8 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEAquabel
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAmodrá
FARBAmodrá
HLAVNÝ MATERIÁLplast
DOPLNKOVÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLlaminovaný PVC / oceľ
DRUH KOVUoceľ
DRUH PLASTUPVC (polyvinylchlorid)
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUpevná konštrukcia
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEv cene filter, podložka, kryt, plavák
Zobraziť ďalšie parametre
Bazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modráBazén s konštrukciou a príslušenstvom Aquabel 360 cm - modrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty