Botník (skrinka na topánky) 3K - jelša

74.00
Bez DPH: 61.67
➤ Nie je skladom
Značka:
MEBLOCROSS
Doručenie:
Do stredy 29.07.2020i

Predpokladaný termín doručenia, v skutočnosti sa môže líšiť.

Cena dopravy:
8.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
50 x 31 x 120 cm
Varianty:
Botník (skrinka na topánky) 3K - jelšaBotník (skrinka na topánky) 3K - craft tobacoBotník (skrinka na topánky) 3K - sonoma svetláBotník (skrinka na topánky) 3K - burgundský dubBotník (skrinka na topánky) 3K - dub aristanBotník (skrinka na topánky) 3K - slivkaBotník (skrinka na topánky) 3K - craft bielyBotník (skrinka na topánky) 3K - craft zlatýBotník (skrinka na topánky) 3K - sonoma tmavá
Množstvo:
NÁKUPNÝ PORADCA:

Skrinka na topánky 3K v prevedení jelša sa vyrába vo viacerých farebných vyhotoveniach a z vysokokvalitnej laminovanej DTD najvyššej akosti. Skrinka Sconto sa skladá z 3 zásuviek.

Šírka50 cm
Hĺbka31 cm
Výška120 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0622 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA21 kg
TYPOVÉ OZNAČENIE3K
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)jelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Botník Aramis - jelša
➤ Do pondelka 03.08.2020
Botník Aramis - jelša
Rozmery (Š x H x V): 64 x 32 x 61 cm
49.00 €
Botník ARAMIS je jednoduchý otvorený botník, ktorý disponuje tromi rovnomerne rozloženými policami. Zo zadnej...
Pridať k obľúbeným 

Splátková kalkulačka