Botník (skrinka na topánky) Sconto 4K - biela

➤ Nedostupné
Značka:
EXTOM
Rozmery (Š x H x V):
50 x 29 x 155 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:
Skrinka na topánky SCONTO 4K v prevedení biela sa vyrába vo viacerých farebných vyhotoveniach a z vysokokvalitnej laminovanej DTD najvyššej akosti. Skrinka Sconto sa skladá zo 4 zásuviek.
Šírka50 cm
Hĺbka29 cm
Výška155 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA24 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESconto 4K
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
EXTOM

EXTOM

Spoločnosť Extom bola založená v roku 1996. Od tej doby neustále realizuje plán rozvoja formou distribúcie nábytku, dvíhania obchodnej kultúry a kvality služieb s konečným cieľom vybudovať kvalitnú predajnú sieť po celej Európe, čo sa jej patrične darí napĺňať. Medzi hlavné nástroje na dosiahnutie tohto cieľa patria dobré produkty, zákaznícky servis, vysoká kvalita, rýchle a spoľahlivé informácie a prednostné logistické riešenia.

Po takmer dvadsiatich rokoch existencie tejto firmy, môžu jej predstavitelia s hrdosťou povedať, že zákazníci s ktorými spolupracujú sú nadmieru spokojní, nie len so širokou škálou ponuky nábytku ale aj s kvalitou výberu zamestnancov, ktorý vedia efektívne a rýchlo poradiť, čo taktiež prispieva k zlepšovaniu spolupráce.

Nábytkárska firma Extom ponúka systémový nábytok do obývacej izby, spálne, detskej izby, ponúka taktiež predsiene, komody a moderný kuchynský nábytok. Svoju ponuku neustále obohacuje v spolupráci s najlepšími dizajnérskymi tímami, aby mohla uspokojiť potreby súčasných ale aj budúcich zákazníkov. Spôsob balenia tovaru podlieha najprísnejším kritériám pre kvalitu a bezpečnosť dopravy k zákazníkom.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka